Koncert zespołu Szepta

Wyjątkowy, koncert charyzmatycznej krakowskiej artystki "szepty", która w towarzystwie świetnych muzyków promuje swój album "tysiące szuflad". Na mikrofonie -"szepta", na gitarze elektrycznej Piotr Lekki, na perkusji Sławomir Puka, na gitarze basowej Robert Świątek. Artyści zagrają ambitną muzykę alternatywną z poetyckim tekstem zrzeszającą ze sobą synth pop, trip-hop oraz rock. Twórczość "szepty" zagrana będzie z tak zwanym "pazurem" ponieważ towarzyszący jej muzycy od lat kojarzeni są z ciężkim rockowym brzmieniem. Minimalistyczne połączenie instrumentów i mocnego wokalu przenosi odbiorców na koncercie w zupełnie inny wymiar...

 

Piotr Lekki

Gitarzysta, realizator nagrań i producent. Wraz z Jurkiem Styczyńskim (Dżem) i Robertem „Sierściem" Mastalerzem (4szmery) współtworzy projekt akustyczny SPiS, gra ze znanym z zespołu Giganci Gitary wokalistą Marcinem Furmańskim w jego składzie solowym, występuje z mieszkającym w Los Angeles bluesmanem Darylem Strodes, powołał do życia blues-rockowy band Evening Standard, a obecnie wraz z Januszem Niekraszem i Markiem Kapłonem jest częścią nowego składu grupy TSA.

Ma na koncie współpracę ze Stirwater, Pawła Mąciwody (Scorpions), a płyta Agrresivy69 „Republika69", której był współproducentem była nominowana do Fryderyków. Jest organizatorem cyklu koncertów pod szyldem Bochnia Rocks, w którym to cyklu wystąpili już m.in. Ron Bumblefoot Thal, Simon Phillips, Andy Timmons, Kip Winger, Michael Angelo Batio, Richie Kotzen, Vinny i Carmine Appice, Stu Hamm, Jennifer Batten, Virgil Donati, Alex Skolnick, Vinnie Moore i wielu innych. Dane mu było grać z Paulem Gilbertem, Davidem Ellefsonem (Megadeth), Ronem Bumblefootem Thalem (ex Guns'n Rosoes), Johnem Corabi (Dead Daisies) czy Vinny Appicem (Black Sabbath). Dużo koncertuje z różnymi projektami, dwukrotnie wystąpił w sławnym klubie Whisky a GoGo w Los Angeles.

Sławomir Puka

Wybitny perkusista, absolwent Akademii Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie. Sławek jest również muzykiem sesyjnym i ma na swoim koncie współpracę z TSA, Moniką Brodką, Ziyo, Jackiem Dewódzkim, Griff Halin, Chaz de Paulo, Krissy Matthews, Dave Ellis. Przez długi czas współpracował z Renatą Przemyk grając z nią m.in. trasy koncertowe i festiwale. Na stałe współpracuje z zespołem Latające Talerze, Krafcy, Puzzle, Bzykology, Back to 80′s. Jest nauczycielem w Szkole Muzycznej Yamaha, endorserem firmy PEARL.

Robert Świątek

Świetny basista, pasjonata, kolekcjoner instrumentów. Właściciel Studia Leonardo 27 w Bochni, starający się stworzyć jak najlepsze warunki do twórczej pracy dla artystów i całej ekipy. Z muzyką połączony od najmłodszych lat poprzez grube basowe struny i niskie brzmienie. W swojej karierze muzycznej pochwalić się może występami w zespole Chłopcy z Placu Broni. Mimo, że aktywne granie zeszło na dalszy plan jego fascynacja muzyką wciąż pozostaje bardzo mocna i wyraża się m.in. we wspieraniu projektu Bochnia Rocks. Obecnie gra razem z Piotrem Lekkim w zespole Evening Standard.

Szepta

Jest niezależną krakowską artystką, autorką tekstów i muzyki. Spełniła swoje życiowe marzenie nagrywając wraz z producentem Piotrem Lekkim debiutancki album „tysiące szuflad”, który niebawem będzie miała swoją odsłonę w mediach. Komponowała przez lata swoje melodie, aż w końcu poznała Piotra Lekkiego i wspólnie z nim stworzyła jedyne w swoim rodzaju „tysiące szuflad”. Nadszedł czas, aby podzielić się tymi dźwiękami z innymi.

 

Gdzie mogę kupić bilety?

Miejsca w którym są dostępne bilety:

Buena Vista Club, ul. Nestora 1, 37-700 Przemyśl - w dniu koncertu oraz w piątki od 18.00 do 02.00

Rzecz Gustu  studio dekoracji, ul. Nestora 1, 37-700 Przemyśl - od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Siedziba firmy HENSFORT, ul. Przemysłowa, 37-700 Przemyśl, recepcja - od poniedziałku do piątku od 08:00 do 15:00

LUMOS DECOR - sklep z oświetleniem, ul.  Przemyska 8
37-710 Żurawica - od poniedziałku do piątku od 09.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 13.00.

 

Informacje o wydarzeniu:

Koncert "szepta" odbędzie się  05 października (05.10.2023). 

Start imprezy o godzinie 19.00.

Cena biletu: 30 zł