Koncert zespołu The Blues

The Blues tworzą wyjątkowi artyści: Tymek Buczyński, znakomity gitarzysta, oraz utalentowany mistrz harmonijki ustnej, Andrzej Zając. Ich niezwykłe połączenie tworzy niesamowity klimat elektrycznego, rasowego bluesa z rockowym zacięciem, który porwie Was do tańca i wprowadzi w niezapomnianą muzyczną podróż.

Zespół czerpie inspirację z legendarnego William Clarke'a, zespołu The Doors oraz psychodelicznej sceny rockowej lat 60-tych, co nadaje ich grze niepowtarzalnego ducha tamtej epoki. Ich koncerty to prawdziwa uczta dla miłośników bluesa i rocka!

The Blues mogą poszczycić się bogatym dorobkiem muzycznym, występując zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ich talent i pasja zapewniły im udział w wielu prestiżowych festiwalach bluesowych, takich jak XIII Przeworsk Blues Festival, Pulavian Blues Festival, Galicji Blues Festival czy Ikony Rocka Festival w Karpaczu, gdzie zostali wyróżnieni za swoje wyjątkowe wykonanie.

Ponadto, artyści wielokrotnie gościli w znanych audycjach radiowych poświęconych muzyce bluesowej, takich jak "Okolice Bluesa" u Andrzeja Jerzyka, "Siła Bluesa" Piotra Gwizdały w Radiu Kultura, a także w Radiu Rzeszów i Radiu Centrum podczas audycji "Jazz-rockowa płytoteka" prowadzonej przez Tomka Kotyłę.

Zapewniamy, że ten wieczór w klubie Buena Vista będzie nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale także wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu wśród pasjonatów bluesa i rocka. Nie przegapcie tej okazji!